Image

 

DENİZ YAPI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1992 yılında korozyon önleme çalışmaları yapmak amacı ile kurulmuştur. Korozyon önleme konusunda Cortec Corporation’ un Türkiye, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetler distribütörü olan firmamız, 1994 yılında kendi tesislerinde lisans altında VCI ürünlerini üretmeye başlamıştır.

DEYAP; DENİZ YAPI SANAYİ VE TİCARET A.Ş .'nin tescilli ismidir.

Türkiye’ye VCI ürünlerini tanıtan ve konusunda öncü olan kuruluşumuz, 2500 m² kapalı sahada VCI ambalaj üretimini yapmaktadır.

DEYAP, üretici olmanın ve üretim kapasitesinin sağladığı avantaj ile; müşteri taleplerini zamanında yerine getirebilmekte ve müşteri istekleri doğrultusunda ürün üretebilmektedir.

DEYAP , korozyon önleyici ambalaj malzemeleri olan VCI Film, PE Shrink film , endüstriyel torba , sanayi poşetleri üretimi ve VCI kağıdı ve laminasyon ürünleri üretimi yapmaktadır. Ambalaj malzemeleri üretimi dışında 2003 yılında VCI yağlarının üretimine de başlanmıştır.

Sınai ürünlerin korozyon koruması, stoklama ve ihracat nakliyesi sırasında korozyon koruması konularında; DEYAP , ürün sağladığı firmalara ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu çalışmalar sırasında karşılaşılan sorunlar ve en uygun ürünün kullanılabilmesi için gereken hızlandırılmış korozyon testleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

DEYAP, 2003 yılında ISO-9001 kalite belgesini alarak kalite çalışmalarını belgelemiştir.

2018 yılı itibariyle Kalite Yönetim Sistemini ISO-9001.2015 olarak güncellemiştir.

DEYAP , üretiminin yanı sıra, korozyon önleme ve yüzey temizleme konularında Cortec ve Mykal firmaların Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Cortec Corporation ; ambalaj malzemeleri, su ve yağ bazlı ürünler ve katkılar , pas çözücüler , elektrik-elektronik te kullanılan korozyon önleyicilerden beton içindeki donatı demirini koruyan kimyasallara kadar dörtyüzü aşkın ürüne, elliden fazla da patente sahibidir.

Mykal: Çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, doğal turunç solventleri içeren(De solv.it) solvent ve su bazlı yüzey temizlik kimyasalları üretmektedir.